Totem Tabela

Totem Tabela, daha çok büyüklükleri ile dikkat çeken ve dış mekanlarda (hastane, fabrika, eğitim kurumları, petrol istasyonları, yol kenalarları, avm önleri, cadde başları vb.) bulunan tabela çeşididir. Bu devasa tabelaların en önemli özelliği, ister yaya olsun isterse araçla hızlı geçen insanların dikkatini kolayca çekebilmeleridir.

totem tabela

Totem Tabela Modelleri

Totem tabela, farklı boyutlarda, ışıklı, ışıksız ve istenilen renklerde birçok görsel tasarımla üretilebilmektedir. Başlıca totem tabela çeşitleri şunlardır;

 • Işıklı, Işıksız Totem Tabela,
 • Alüminyum Çelik Saç Totem Tabela,
 • Pilon Totem Tabela,
 • Tek Bacak, Çift Bacak Totem Tabela,
 • Vinil Germe,
 • Likit Totem Tabela,
 • Kompozit Totem Tabela vb.

Totem Tabela Yapımı

Totem Tabela, tekparça görünmesine karşın, gövde ve kaset olarak 2 bölümden oluşmaktadır. Seçilecek olan malzemenin kalitesi, tabelanın dayanıklılığını doğrudan etkilemektedir.

Montaj Aşamaları;

 1. Öncelikle tabelanın kurulacağı alan seçilmelidir,
 2. Seçilen alana uygun uzunluk ve yükseklik belirlenir,
 3. Tabelanın sağlam olması için alt kısıma beton dökülür,
 4. Son olarak tabela montajı yapılır.

Totem Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Pleksi tabela fiyatları belirlenirken kullanılacak malzeme, süreç ve tabela boyutu gibi etkenler göz önünde bulunudurulur. Ekibimiz, istediğiniz totem tabelanın fiyatını, ücretsiz keşif hizmetizden hemen sonra size bildirmektedir.

Maliyeti etkileyen en önemli noktalardan biri, tabelanın tek bacak mı yoksa çift bacak mı olacağıdır. Bunun yanı sıra iklim şartlarına bağlı olarak seçilecek olan malzeme fiyatı doğrudan etkilemektedir. Diğer taraftan yıllık vergi kapsamına giren tabela için bağlı bulunulan belediyeye başvuru yapılması önemlidir.

En kaliteli işçilik ve en ekonomik pleksi tabela fiyatları için hemen bize ulaşın.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!

Sizden bazı bilgiler aldıktan sonra, projenizi daha ayrıntılı olarak görüşmek için size ulaşacağız.