Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela, daha çok el işçiliğine dayalı olan, tabela çeşitleri arasında en alımlı görünüme sahip tabelalardandır. İki veya üç boyutlu harflerden oluşan bu tabelalar birçok farklı malzemeden üretilebilmektedir. Kutu harf tabela, istenilen yazı fontunda lazer ile kesilerek üretilir.

Kutu harf tabela, hafif olmasından dolayı istenilen ebatlarda üretilmesi daha kolaydır. Krom ve Alüminyum çeşitleri de bulunan bu tabelalar, hem file hem de içten, direkt neon veya LED ile aydınlatılabilir. İstenilen renk seçeneğinde imalat yapılabilmektedir.

Bu tabela çeşitleri,  firmanızın farkedilebilir olmasını en iyi şekilde sağlayan tanıtım meteryalleridir. Daha çok büyük boyutlarda tasarlanıp imal edildikleri için oldukça dikkat çekicidirler. Kullanılan malzeme yaygın olarak pleksi olmasına rağmen, krom, paslanmaz çelik, kompozit, saç levha, alüminyum gibi seçime bağlı malzemeler de kullanılabilmektedir.

Kutu Harf Tabela Modelleri

Tabelanız, firmanızın genellikle müşterinizle fiziki olarak etkileşime geçtiğiniz ilk noktadır. Dikakt çekici bir tasarımı ve yeterli büyüklüğü olan bir tabela, bulunduğunuz konumdan hergün geçen binlerce insanın sizi farketmesini sağlayacaktır. Bu reklam tabelalarının bazı çeşitleri;

  • Krom Kutu Harf
  • Alüminyum Kutu Harf
  • Pleksi Kutu Harf
  • Gold Krom Kutu Harf
  • Köpük Kutu Harf
  • Dekota Harf
  • Prinç Kutu Harf
  • Fileli Kutu Harf

Işıklı Kutu Harf Tabela, özellikle geceleri işletmenizin kapalı olduğu saatlerde potansiyel müşterilerinizin dikkatini çeker. Son dönemde LED tabelalar daha çok tercih edilmekle beraber, Neon tabelalar da hala sıklıkla tercih edilmektedir. LED tabelaların neon tabelalara göre değiştirilebilirlik, maliyet tasarrufu ve parlaklık gibi avantajları vardır.

Harf Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Harf tabela fiyatları kullanılan malzemeye ve m² ölçüsüne göre belirlenmektedir. Profesyonel ekibimiz, istediğiniz tabelanın fiyatını ücretsiz keşif hizmetiizden hemen sonra size bildirmektedir. En kaliteli işçilik ve en ekonomik tabela fiyatları için hemen bize ulaşın.

Kutu Harf & Neon harf reklam çalışmaları genellikler cafe, bar, restaurant vb işletmelerde iç mekanlarda tercih edilmektedir. Neon tabelalar parlak ve hoş görünümü sayesinde, herkes tarafından beğenilecek bir reklam çeşididir.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!

Sizden bazı bilgiler aldıktan sonra, projenizi daha ayrıntılı olarak görüşmek için size ulaşacağız.

    Harf Tabela Örnekleri