Işıklı Tabela

Işıklı Tabela, fiziksel bir mağaza veya ofise sahip olan firmaların, markalarını daha görünür ve bulunabilir olmaları için yaptrıdıkları tanıtım çalışmalarıdır.

Tem Reklam olarak, İstanbul ve yakın çevresinde Işıklı-Işıksız Reklam Tabelası tasarım, üretim ve montaj işçiliğini titizlik ve profesyonel ekip çalışması ile yapıyoruz.

Sektör 20 yılı aşkın süre hizmet veren firmamız, gelişen teknoloji ve ekpman parkuru ile en üst düzey tabele deneyimini sunarken, en uygun tabela fiyatları ile de önde gelen firmalardan biridir. Işıklı Tabela ile ilgili tüm soru ve ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

En Kaliteli Işıklı Tabela Modelleri

Ülkemizde yarım yüzyıldır kullanılan ışıklı tabela modelleri, farklı yapıya sahip olan birçok malzemenin, isteğe göre zemine yerleştirilerek, ışık sistemleriyle birlikte kullanılmasından meydana gelir.

Ticari faliyette bulunan işletmelerin sıklıkla kullandıkları tanıtım araçlarından biri olan tabela, firmaların farklılıklarını ortaya koyarak rekabette bir adım öne geçmelerinde etkili rol oynamaktadır. Bu sebeple dikkat çekmesi ve göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Işıklı tabela modelleri çeşitli aydınlatma malzemeleri kullanılarak üretilir ve karanlıkta bile firmanızın görünür olmasını sağlar.

Işıklı Tabela Çeşitleri, içerisine konulan aydınlatmalar sayesinde kolaylıkla farkedilebilen ışıklı tabelalar; genellikle neon, led, floresan gibi çeşitlerle üretilmektedir.

Bu tabela çeşidinde kullanılan Plexi Glass‘ın, istenilen renk seçimine göre üretimi yapılabilmektedir. Üretim aşamasında zemin malzemesinin doğru standartlarda kullanılması, tabelanızın kalitesini ve dayanıklılığını belirlemektedir.

Işıklı Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle yaptırmak istediğiniz tabelayı seçerken fayda maliyet ilişkisini doğru kurmanız çok önemlidir. Bu anlayışla, bütçeniz dahilinde tam olarak nasıl bir tabela istediğinize karar verdikten sonra, referanslar ve fiyatlandırma doğrultuısunda yaptıracağınız firmayı belirlemelisiniz.

Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da, ekonomik davranmaya çalışırken kalitesiz bir tabelaya sahip olmamaktır. Bizler en uygun maliyetlerle hizmet veriyoruz, fakat kaliteyi düşürmemek adına her tabela hizmetine onay vermiyoruz.

Son olarak önemli konulardan biri de montaj yapılacak yerdir. Bu bilinmeden herhangi bir fiyatlandırma ve montaj bilgisi almamalısınız. Aksi takdirde ek maliyetlerle karşılaşmanız olasıdır.

Işıklı Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Işıklı tabela fiyatları kullanılan malzemeye ve m² ölçüsüne göre belirlenmektedir. Profesyonel ekibimiz, istediğiniz tabelanın fiyatını ücretsiz keşif hizmetiizden hemen sonra size bildirmektedir. En kaliteli işçilik ve en ekonomik tabela fiyatları için hemen bize ulaşın.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!

Sizden bazı bilgiler aldıktan sonra, projenizi daha ayrıntılı olarak görüşmek için size ulaşacağız.

    Işıklı Tabela Örnekleri