Ahşap Tabela

Ahşap Tabela ile dikkat çekici farklı bir tasarıma sahip; eskitme tarz ve doğaya yakın görünümlü alternatif seçimnizi bu tabela modelleri arasından yapabilirsiniz. Yerli ve ihtal ağaç türlerinden istediğinizi seçip istenilen tarzda bir tabela tasarlattırabilirsiniz.

ahşap tabela

Ahşap Tabela istenilen tüm mekranlarda (iç, dış) kullanılabilmektedir. Tem Reklam olarak Ahşap Tabela modellerini istediğiniz tarzda tasarlayıp üretebiliyoruz.

Ahşap tabela çeşitleri arasında; ahşap lazer yakma, cnc oyma , ahşap üzeri fırça boyama gibi teknikler olduğu gibi, ahşap tabela üretimi yapılırken pleksi kesme harf, krom kesme harf, ferforje, metal harf  vs. gibi meteryaller kullanılmaktadır. Tabela üzerine uygulanan ahşap boyalar ve farklı tekniklerle retro bir görünüm elde edilebilmektedir. Bunun yanı sıra uzun ömürlü olması açısından üzerine koruyucu vernik uygulanmalıdır.

Kullandığımız ahşap malzemeleri;

  • Kiraz Ağacı,
  • Gül ağacı,
  • Gürgen ağacı,
  • Meşe Ağacı,
  • Kestane,
  • Çınar,
  • Köknar,
  • Sedir,
  • Çam ağacı,
  • Kavak vb.

Farklı teknikle ve çeşitle malzemeleri kullanarak müşterilerimize doğal ve fark yaratan tabela tasarımları sunuyoruz.

Ahşap Tabela Nasıl Üretilir

Ahşap tabela, üst kısımda belirtilen birçok ağaç çeşidinden üretilebilmektedir. Her ağacın kendine has bir karakteri ve görünümü olması sebebiyle, kullanılacak malzemeyi uygun koşullar ve istenilen görünüme göre kullanmak oldukça önemlidir.

Devamlılık adına bakımların zamanında ve doğru olarak yapılması tabelanızın uzun yıllar kullanılmasını sağlayacaktır.

ahşap tabela fiyatları

Ahşap Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ahşap tabela dış mekanda kullanılacaksa, bölgenin coğrafi konumuna uygun ağaç seçiminin yapılması çok önemlidir. Renk atması, ağaçta çatlama ve kuruma gibi etkilerin olmaması için bu çok önemlidir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ahşap tabela bakımlarınızın aksamaması çok önemlidir. Bu bakımlar esnasında koruyucu cila ve diğer kimyasallar uygulanarak korunmasına dikkat edilmesi önemlidir.

Ahşap Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Ahşap tabela fiyatları kullanılan ağaca, tasarıma, üretim zamanı ve montaj yerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Profesyonel ekibimiz, istediğiniz ahşap tabela modelinin fiyatını, ücretsiz keşif hizmetiizden hemen sonra size bildirmektedir. En kaliteli işçilik ve en ekonomik ahşap tabela fiyatları için hemen bize ulaşın.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!

Sizden bazı bilgiler aldıktan sonra, projenizi daha ayrıntılı olarak görüşmek için size ulaşacağız.